Dvoudenní třídní výlet 2NV

Výlet jsme započali dne 10. června 2024 srazem u Albertu v Boskovicích. Odtud jsme nasedli na autobus a vyjeli do obce Suchý. Ze zastávky jsme zamířili do kempu, kde jsme se ubytovali.
Kolem 14. hodiny odpoledne se někteří z nás vydali na procházku za jídlem do vedlejší vesnice Žďárná do restaurace Miláček. Zde si většina dala pizzu. Cesta zpátky byla mnohem lepší, protože někteří se rozhodli zchladit v rybníku.
V podvečerních hodinách jsme se pokusili rozdělat oheň z mokrého dřeva (celé dopoledne i chvíli odpoledne totiž pršelo). První pokusy sice nebyly úspěšné, ale nakonec se nám to povedlo a pár z nás si špekáček opeklo. Ráno jsme se sbalili a vyrazili zpět domů. Všem se to moc líbilo a možná pojedeme příští rok znovu.

Julie Hudcová, 2NV