Přijímací řízení

Informace pro uchazeče o střední vzdělávání a jejich zákonné zástupce platné od 1. 1. 2024

NEVZALI MĚ NA STŘEDNÍ, CO MŮŽU DĚLAT? - leták na 2. kolo

Vyhlášení 2.kola přijímacího řízení

Informace pro uchazeče o studium

Ve školním roce 2023/2024 se mění systém přijímacího řízení na střední školy.

• Veškeré informace naleznete na webových stránkách www.prihlaskynastredni.cz.
  • NOVĚ je možné podat přihlášku prostřednictvím digitálního přihlašovacího systému (DIPSY), který je dostupný přes výše uvedené webové stránky, nebo bez přihlášení v podobě vytištěného výpisu. Zůstává i možnost podat přihlášku tiskopisem.
  • NOVĚ si lze zvolit až 3 obory bez talentové zkoušky, pokud byly podány přihlášky na obory s talentovou zkouškou, tak až 5 oborů.
  • NOVĚ budou uchazeči přiřazeni na SŠ na základě výsledků přijímacího řízení a priorit, už se tedy nepoužívají zápisové lístky.

VÝSLEDKY PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ

OBOR Délka vzdělávání Způsob ukončení + Příjímaní žáci Přijímací zkoušky Talentové zkoušky Lékařský posudek Prospěchové stipendium
Nábytkářská a dřevařská výroba   4 M 20
Truhlář  3  Z 28