Ekotým realizoval mYnYprojekt

Naši studenti z Ekotýmu se zapojili do miniprojektu, aby získali finance na zkrášlení prostor školy. Peníze se Ekotýmu získat povedlo, a tak mohli zvelebit prostor u automatů.

Dříve tu byly jen bloky na sezení a místo působilo prázdně a nevyužitě. Ekotým proto využil peníze na to, aby místo působilo útulně. Je tu více prostoru na sezení a stoly, které poslouží studentům, kteří nechodí na obědy nebo si obědy nosí z domu. Přibyla zde také knihovna, ve které budou společenské hry, knihy a květiny. V místnosti bude i mikrovlnka, aby si mohli studenti ohřát jídlo a pak si ho vychutnat v naší, teď už útulné, společenské místnosti.

Simona Sedláčková a Tobiáš Páteček

Situace místa před a po realizaci.