Informace: Lyžařský výcvikový kurz

čili
Lyžařský výcvikový kurz
žáků 1. a 2. ročníku Masarykovy střední školy Letovice

Vážení žáci a vážení rodiče žáků 1. a 2. ročníku Masarykovy střední školy Letovice.
Pokud jste se při rozhodování o studiu na MSŠ Letovice seznámili se Školním vzdělávacím programem, víte, že tak jako na ostatních středních školách v ČR, i naše škola nabízí týdenní lyžařský kurz. Věřím, jako tělocvikář, že spousta rodičů vzpomíná na „svůj lyžák“ jen v dobrém a zážitky zůstanou v paměti na celý život. Mým přáním je, aby s lyžařským kurzem byli spokojeni i žáci MSŠ Letovice.
Loni se nám vzhledem k meteorologickým podmínkám (velké tání, teplo a nedostatek sněhu) lyžařský kurz nepodařilo zorganizovat. Proto jsme v tomto školním roce zajistili termíny dva a zveme i zájemce z druhého ročníku. Věříme, že budeme mít štěstí na počasí a dobré sněhové podmínky, abychom si pěkně zalyžovali v obou termínech.

Kde: ČENKOVICE – SKI AREÁL BUKOVÁ HORA – ČERVENÁ VODA
Kdy: první termín: pondělí 20. 1. až pátek 24. 1. 2025
druhý termín: pondělí 3. 3. až pátek 7. 3. 2025
Cca za kolik: Hotel – ubytování, strava: 1100,- Kč na den = 4.400,- Kč
Doprava autobusem: cca 400,- Kč (podle počtu osob v autobusu)
Permanentka na vleky na dobu kurzu: aktuálně 1.880,- Kč
Půjčení lyžařského vybavení: dle půjčovny 1.000,- až 2.000,- Kč

Vážení žáci, po dohodě s rodiči, potvrďte svoji účast na LVK v seznamu u svých třídních učitelů do pátku 22. 11. 2024.
Jiří Blaška – učitel TV

Informační leták k tisku