MEZINÁRODNÍ ÚSPĚCH v Enersolu2013

MEZINÁRODNÍ eNERSOL - PLAKÁT 2013Vyvrcholením 9. ročníku projektu Enersol 2013 byla mezinárodní konference, která se konala ve dnech 18. – 19. dubna 2013 v prostorách Divadla Oskara Nedbala v historickém Táboře.

FOTO VE FOTOGALERII

Své projekty představili studenti středních škol z České republiky, Slovenska, Rakouska, Německa, Slovinska a Polska. V tomto klání byli hned dva zástupci z Masarykovy střední školy Letovice.

Kamil Šamonil se svým projektem „Hlubinný vrt pro tepelné čerpadlo na Skalním mlýně v Moravském Krasu“ rozhodně nezklamal.

Z 26 studentů zmíněných evropských zemí obsadil celkově 7. místo a významně tak přispěl k celkovému vítězství České republiky. Dana Renzová představila přítomným putovní pohár Enersolu, zhotovený z keramické hlíny historickou technikou a vypálený v polní peci.

Odborná porota hodnotila nejen formální a odbornou stránku příspěvků, ale i úroveň samotné prezentace včetně schopnosti vyjádřit srozumitelně základní myšlenky projektu.

CELKOVÉ VÝSLEDKY

Slovensko

Rakousko

Německo

Polsko

Slovinsko

VÝSLEDKOVÁ LISTINA MEZINÁRODNÍ KONFERENCE ENERSOL 2013

Letošní ročník Enersolu končí, blahopřejeme všem vítězům a těšíme se na další, jubilejní 10. ročník Enersol 2014.

Alena Doskočilová

FOTO VE FOTOGALERII