Třetí úspěch v řadě!

Dne 13. 5. 2024 jsem se zúčastnila slavnostního vyhlášení literární soutěže Píši, tedy jsem, kterou již po dvacáté organizovalo město Rájec-Jestřebí ve spolupráci s tamními školami. Pro mě to byl třetí rok účasti, též třetí rok úspěchu a aby toho čísla tři nebylo málo, letos jsem se umístila na třetím místě. Atmosféra byla jako v minulých letech příjemná a přátelská, letos obohacená o přítomnost sympatické české autorky Lenky Chalupové, která svým charismatem okouzlila místnost. Bohužel to byl můj poslední ročník účasti, ale nesu si z něj, i z těch předchozích let, hezké vzpomínky, a hlavně dobré zkušenosti, jež mi pomohly nabrat vyššího sebevědomí v psaní a sdílení mých děl.

Barbora Skoumalová, 4NV