Úspěch naší studentky Mariany Schuchové v soutěži Studentský design!

V prestižní soutěži Studentský design, pořádané Design centrem ČR, se naše škola může pyšnit skvělým úspěchem. Naše studentka, nyní již absolventka, Mariana Schuchová zaujala porotu svým originálním přístupem a precizním zpracováním.

Soutěže se zúčastnilo celkem 38 škol s uměleckými a uměleckořemeslnými obory z celé České republiky, konkurence byla tedy velmi silná. Mariana se svým souborem keramických váz Fleming přesto nakonec obsadila krásné deváté místo v kategorii sklo, keramika a porcelán.

Vázy, které Mariana vytvořila, jsou inspirované plísní a nesou jedinečný nádech kreativity a inovace. Její práce zaujala porotu soutěže a také ukazuje na tvůrčí potenciál keramického oboru naší školy.

Soubor váz Fleming vznikl jako součást Marianiny maturitní práce a byl veden pod odborným vedením Bc. Kláry Prudilové, která svou znalostí a podporou přispěla k úspěchu naší studentky.

Gratulujeme Marianě a děkujeme jí za to, že úspěšně reprezentovala naši školu! Její práce je inspirací pro všechny naše studenty a ukazuje, že talent a odhodlání vedou ke krásným výsledkům.