Pojeďte s námi do Anglie!

Našim žákům nabízíme zájezd od cestovní kanceláře Školní zájezdy v termínu 5. – 10. května 2025. Čeká nás nejen hlavní město Londýn, ale také přímořský Brighton, útesy Seven Sisters, historický Windsor a univerzitní Oxford. Předběžný itinerář, orientační ceny vstupů a další doplňující informace naleznete v příloze tohoto příspěvku.

V pátek 20. září 2024 bude uzavřena kapacita zájezdu, která činí 42 žáků. Po odevzdání závazné přihlášky bude třeba počítat s uhrazením zálohy (v průběhu října a dalších měsíců). Veškeré platby budou zasílány přímo na účet cestovní kanceláře.

Formulář stvrzující Váš zájem o zájezd bude k vyzvednutí v kabinetu anglického jazyka.

Komise anglického jazyka

Anglie 2025 leták